27.06.2020: Administratívne hodiny počas letných prázdnin
Škola bude počas celých letných prázdnin otvorená na vybavovanie administratívnej agendy každý pracovný deň v čase od 8,00 do 12,00 hod.

24.06.2020: Rozlúčková slávnosť
Rozlúčková slávnosť deviatakov 26.6. 2020 o 9:30 hod v areáli školy. Pri vstupe do areálu školy prosíme dodržiavať hygienicko- epidemiologické opatrenia - prekryté ústa a nos rúškom. Vstup len rodinní príslušníci. Ďakujeme

24.06.2020: Oznam školskej jedálne
Na deň 29.6. (pondelok) je možné žiaka odhlásiť z obeda najneskôr do štvrtka (do 14,00 hod.). Posledný deň 30.6.2020 (utorok) obed nebude (nevarí sa).

Najnovšie články
Nájdete nás

Prihlasovanie
Materiály na stiahnutie
V tejto časti sa nachádzajú formuláre, žiadosti, zápisný lístok do 1. ročníka, školský poriadok školy, správa o výsledkoch a podmienkach výchovno - vzdelávacej činnosti a iné dokumenty na stiahnutie.

Podporili nás

Kalendár príspevkov
<<    August    >>
PoUtStŠtPiSoNe

Zverejňovanie faktúr

Koľko litrov tekutín vypijete počas jedného dňa?

Menej ako jeden liter (1514 hl.)

Maximálne jeden a pol litra (1608 hl.)

Približne dva litre (1251 hl.)

Viac ako dva litre (1335 hl.)

Celkom hlasovalo: 5708

Náhodný obrázok z galérie
DOD 2018 - 15
„Na Bethlenke veselo, na Bethlenke hravo a zdravo“
Počítadlo
počítadlo.abz.cz
Počasie
Počasí Nové Zámky (Slovensko) - Slunečno.cz

Uskutočnil sa prvý ročník turnaja v počítačových hrách

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí zorganizoval žiacky parlament prvý ročník turnaja v počítačových hrách. Hlavnou ideou bolo spríjemniť voľný čas žiakov počas tohto mimoriadneho obdobia a prostredníctvom hrania počítačových hier, ktoré patria k hlavným voľnočasovým aktivitám väčšiny žiakov, im umožniť nadviazať nové kontakty a priateľstvá v rámci školy.

Turnaj sa uskutočnil v hraní troch hier- Overwatch, Fortnite a League of Legends (LOL), ktoré sú vekovo prístupné od 12 rokov, čo je veková hranica, ktorú spĺňa väčšina žiakov druhého stupňa. Žiaci piateho ročníka sa mohli zúčastniť turnaja len so súhlasom zákonného zástupcu. Celkovo sa turnaja zúčastnilo viac ako 40 žiakov školy, čo je na prvý ročník veľmi slušná bilancia.

Na to, aby sa turnaja mohli zúčastniť len žiaci našej školy a nikto cudzí, bolo treba vytvoriť špeciálne herné platformy, do ktorých sa účastníci nahlasovali. Za vytvorenie platforiem a organizovanie jednotlivých hier by sme chceli poďakovať Christianovi Garbannovi (9.a) za hru Overwatch; Oliverovi Bukovi (9.a) za LOL a najťažšiu prácu mal Ivan Polák (6.b) pri organizácii hry Fortnite, do ktorej bol prihlásený najväčší počet žiakov. Ivan dokonca zorganizoval v piatok 29.5. špeciálne ZOOM stretnutie pre záujemcov o túto hru, kde im podrobne vysvetlil, ako sa budú do hry prihlasovať, koľko kôl sa uskutoční a na základe čoho sa určia víťazi.

Víťazi jednotlivých hier mohli získať paysafecard v hodnote 25€, čo bola dostatočná motivácia pre všetkých súťažiacich. V hre Overwatch bol najúspešnejší tím tvorený   Christianom Garbanom (9.a) Filipom Mariánom Garbanom (7.c), Maximom Madleniakom a Matejom Kurucom (obaja 7.a), v hre LOL sa víťazom stal Kevin Miko (9.b) a najúspešnejšími hráčmi hry Fortnite sa stali Dominik Adamička (7.c) a Markus Maczkó (8.b).

Tešíme sa, že žiacky parlament prispel k príjemnému popoludniu mnohých žiakov a víťazom srdečne blahoželáme! Veríme tomu, že podobná súťaž sa uskutoční aj v budúcnosti.

Keďže toto bola posledná aktivita žiackeho parlamentu v tomto školskom roku, chcel by som sa ako koordinátor poďakovať predsedovi Jakubovi Šebenovi (9.b) za celoročnú zodpovednú, svedomitú prácu, kreativitu pre výrobe plagátov k jednotlivým akciám, iniciatívnosti a samostatnosti, ktorú prejavoval a za reprezentáciu školy navonok, keď aj so Samuelom Bóbom (9.b) sa pravidelne zúčastňovali zasadnutí novokonštituovaného mestského mládežníckeho parlamentu. Takisto by som sa chcel poďakovať predsedom všetkých tried za propagáciu akcií a informovanie spolužiakov o všetkom, čo sa na zasadnutiach preberalo, ako aj za množstvo podnetných nápadov, ktoré z ich strany počas zasadnutí odzneli. Veľká vďaka patrí našej školskej psychologičke Mgr. Lucii Pethő, ktorá bola prítomná a nápomocná pri mnohých zasadnutiach a trénovala vybraných žiakov na mediáciu, ktorou by sme v budúcnosti chceli predchádzať konfliktom v triedach.

Na záver by som sa chcel poďakovať vedeniu školy a triednym učiteľom za podporu a pomoc pri organizácii mnohých podujatí a všetkým popriať hlavne veľa zdravia a krásne prázdniny.

Autor článku: Mgr. R. Kuttner, koordinátor ŽP

Autor: Ľudmila Trstenovičová | Aktualizované 03. 06. 2020 | Vytlačiť

Hodiny

1. hod.    08:00 - 08:45
2. hod.    08:55 - 09:40
3. hod.    09:55 - 10:40
4. hod.    11:00 - 11:45
5. hod.    11:55 - 12:40
6. hod.    12:50 - 13:35
7. hod.    14:05 - 14:50
8. hod.    14:55 - 15:40

Adresa:
Gábora Bethlena 41, 940 01 Nové Zámky

Sekretariát:
035/640-7010, 035/691-3311
ks.enilnots@anelhtebsz

Riaditeľka:
035/691-3312
moc.liamg@atevi.avoinacjar

Jedáleň

Zaujíma Vás, čo Vás čaká na obed??
Aktuálny jedálny lístok

Užitočné odkazy