Novinky
18.09.2017: Pozvánka na zasadnutie rodičovského združenia
Vážení rodičia, pozývame Vás na zasadnutie rodičovského združenia, ktoré sa uskutoční v utorok 3.10.2017 o 16:30 hod.

11.09.2017: Krúžky na školský rok 2017/2018
Na našu stránku sme zverejnili krúžky na školský rok 2017/2018 v sekcii Škola v podsekcii Krúžky.
 
Najnovšie články
Nájdete nás

 
Prihlasovanie

 
Materiály na stiahnutie
V tejto časti sa nachádzajú formuláre, žiadosti, zápisný lístok do 1. ročníka, školský poriadok školy, správa o výsledkoch a podmienkach výchovno - vzdelávacej činnosti a iné dokumenty na stiahnutie.
 
Podporili nás

 
Vyhľadávanie
Kalendár príspevkov
<<    September    >>
PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 
Zverejňovanie faktúr

 
Anketa
Koľko litrov tekutín vypijete počas jedného dňa?

Menej ako jeden liter (455 hl.)
 
Maximálne jeden a pol litra (483 hl.)
 
Približne dva litre (416 hl.)
 
Viac ako dva litre (398 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 1752
 
Náhodný obrázok z galérie
Triedne kolektívy 2012-2013 - 15
Triedne kolektívy
| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-57 |

Prváci - školský rok 2017/2018

Autor: Jan Guliš | Aktualizované 19. 09. 2017 |

Menoslov žiakov prvého ročníka:

 

Jedálny lístok

na týždeň od  18.9.  do 22.9. 2017

Raňajky:

Deň Raňajky Nápoj

Pondelok 

 nátierka sardinková  čaj s medom

Utorok 

 nátierka avokádová kakao

Streda 

 nátierka šunkobvá  čaj s citrónom

Štvrtok

 nátierka syrečková biela káva

Piatok 

 nátierka medová  mlieko

  

Obedy:

 

 

Deň Polievka Hlavné jedlo Nápoj
Pondelok šošovicová mliečna granadiersky pochod, kyslá uhorka, čokoládové muffiny čaj ovocný s medom
Utorok zeleninová
s abecedou
švédsky rezeň, zemiaková kaša, šalát z hlávkovej kapusty miešaný vitamínový nápoj tropic
Streda kelová
s párkom,chlieb
pirohy plnené lekvárom so strúhankou, školské ovocie - slivky školské mlieko 
Štvrtok špenátová
s vajcom

kuracie stehná pečené na masle, ryža zeleninová, šalát uhorkový

voda s pomarančovou šťavou

Piatok karfiolová so syrovou lievankou bravčové stehno s peperonátou a grilovanými šampiňonmi, tarhoňa dusená  stolová voda


Obedy sa vydávajú od 12:00 do 14:00 hod.                         

Odhlásenie žiaka z obedov je možné denne do 7:45 hod. osobne alebo telefonicky na čísle 035/6 411 186.

 

Cenník raňajok:
Ročníky 1 - 9:   0,40 €

Cenník obedov:
Ročníky 1 - 4:   0,95 €
Ročníky 5 - 9:   1,01 €

K celkovej cene obedov je potrebné prirátať príspevok na úhradu režijných nákladov v sume 2 € mesačne.

Vedúca školskej jedálne: Silvia Filová

Pri úhrade stravy cez EB, prosím použiť   IBAN : SK16 1100 0000 0026 2175 8702

Prosím, stravu uhradiť do 15.9.2017

Autor: Silvia Filová | Aktualizované 16. 09. 2017 | Vytlačiť
 

Druháci - školský rok 2017/2018

Autor: Ľudmila Trstenovičová | Aktualizované 15. 09. 2017 |

Menoslov žiakov druhého ročníka:

 

Tretiaci - školský rok 2017/2018

Autor: Ľudmila Trstenovičová | Aktualizované 15. 09. 2017 |

Menoslov žiakov tretieho ročníka:

 

Štvrtáci - školský rok 2017/2018

Autor: Ľudmila Trstenovičová | Aktualizované 15. 09. 2017 |

Menoslov žiakov štvrtého ročníka:

 

Piataci - školský rok 2017/2018

Autor: Ľudmila Trstenovičová | Aktualizované 15. 09. 2017 |

Menoslov žiakov piateho ročníka:

 

Šiestaci - školský rok 2017/2018

Autor: Ľudmila Trstenovičová | Aktualizované 15. 09. 2017 |

Menoslov žiakov šiesteho ročníka:

 

Siedmaci - školský rok 2017/2018

Autor: Ľudmila Trstenovičová | Aktualizované 15. 09. 2017 |

Menoslov žiakov siedmeho ročníka:

 

Ôsmaci - školský rok 2017/2018

Autor: Ľudmila Trstenovičová | Aktualizované 15. 09. 2017 |

Menoslov žiakov ôsmeho ročníka:

 

Deviataci - školský rok 2017/2018

Autor: Ľudmila Trstenovičová | Aktualizované 15. 09. 2017 |

Menoslov žiakov deviateho ročníka:

 

Zápis do prvého ročníka - otázky a odpovede

Autor: Milan Lampert | Aktualizované 12. 02. 2017 |

ZÁPIS DO PRVÉHO ROČNÍKA V ŠKOLSKOM ROKU 2017/2018

Termíny zápisu do prvého ročníka. Ako a kedy zapísať dieťa do prvého ročníka? Aké údaje a doklady vyžaduje škola pri zápise dieťaťa? Na ktorú školu je možné zapísať dieťa? Čítajte nižšie.

Aké sú termíny zápisu do prvého ročníka?
V tomto roku sa zápis do novozámockých základných škôl uskutoční v dňoch 3. a 4. apríla 2017 (pondelok, utorok) v čase od 8:00 do 17:00 hod. Zápisu podliehajú deti narodené do 31. augusta 2011 vrátane uvedeného dátumu.

 

Krúžky v 1. až 9. ročníku

Autor: Milan Lampert | Aktualizované 01. 10. 2016 |

Prihlášku na záujmový krúžok si môžete stiahnuť TU.

Zoznam krúžkov - školský rok 2017/2018

Krúžky na 1. stupni:  

  Názov krúžku Meno učiteľa Deň  /  čas
1 Nemecký jazyk Baloghová UTO    13:10-14:10
2 Dramatický v ANJ Juhászová ŠTV     13:15-14:15
3 Šikovníček VYV Mizereová PON     13:10-15:10
4 Šikulko Pagačovičová ŠTV     13:10-14:10
5 Dobre vedieť Paulíková STR     11:55-12:55
6 Futbalový Prešinský UTO     14:00-15:00
7 Šikovné lienky Siposová STR     11:55-12:55
8 Sovička Szabová PON     13:10-15:10
9 Vševedko Šimoniková STR     11:55-12:55
10 Školáčik Šimonová STR     13:10-15:10
11 EKO krúžok Takácsová PIA     11:55-12:55
12 Moje peniaze Tóthová PON     13:10-15:10
13 Nápadníček Zemková ŠTV     13:10-14:10

Krúžky na 2. stupni: 

  Názov krúžku Meno učiteľa Deň  /  čas
1 Technický krúžok Macáková ŠT
14:05-15:05
2 Výtvarný krúžok Sedláčková ŠT  14:05-15:05
3 Záíchranársky krúžok Garbanová ST  14:05-15:35
4 Biológia netradične Trstenovičová PO  14:05-15:05
5 Biologicko-chemický Stanková UT  14:05-15:05
6 Slovenského jazyka I (9.A+9.C) Plháková UT  14:05-15:05
7 Slovenského jazyka II (9.B) Kasášová UT  14:05-15:05
8 Slovenského jazyka III (9.D) Kasášová ST  7:00-8:00
9 Slovenského jazyka IV (8.r.) Čarnická PO  14:05-15:05
10 Matematický krúžok I (9.A+9.C) Dluhošová PO  14:05-15:35
11 Matematický krúžok II (9.B) Lampert PO 14:05-15:05
12 Matematický krúžok IV (9.D) Jonáš ŠT 14:05-15:35
13 Matematický krúžok V (6.r.) Kecskésová PO  14:05-15:05
14 Krúžok digit. fotografie Lampert UT  14:05-15:05
15 Počítačový Kajanová ŠT  14:05-15:05
16 Florbalový Stejskal ST  7:00-8:00
17 Futbalový (5.-6.r)
Horňáčeková ST  14:05-15:05
18 Športový aerobik 1. - 9.roč. Mucha ST  7:00-8:00
19 Zábavná angličtina Tomková UT  14:05-15:05
20 Dramatický v ANJ Kuttner UT  14:05-15:05
21 Príprava na OAJ Mokrášová UT  14:05-15:05
22 Konerzácie po nemecky Gardlíková UT  14:05-15:05
23 Experimentovanie po nemecky Baloghová V. PO  14:05-15:05
24 Krúžok pečenia  Matunáková PO   14:05-16:05 
25 Krúžok varenia (5.-6.r)  Roskóová ŠT  15:00-16:00
26 Talianský jazyk Drugová PO 15:30-16:30

Záujmová činnosť v ŠKD - krúžky  

Názov Vedúci  Termín
Zumba, aerobic, strečing Pokojná M. Piatok 14.00-15.00 hod.
Malí umelci Beranová M. Piatok 14.00-15.00 hod.
Spievankovo+ hud.-pohybové hry Obrancová M. Piatok 14.00-15.00 hod.
Logické hry Mgr. Andová Piatok 14.00-15.00 hod.
Tvorivý ateliér Bc. Gabinová Piatok 14.00-15.00 hod.
Bedminton Antalíková I. Piatok 14.00-15.00 hod.
Futbal Lőrincz T. Piatok 14.00-15.00 hod.
 

Rodičovské združenie Bethlenko


Názov:
Rodičovské združenie Bethlenko
IČO: 42370957
Právna forma: 701 Združenie (zväzok, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Číslo účtu: 2946012044/1100 Tatra banka Nové Zámky


Predseda:
 Mgr. Zuzana Eichler
Tajomníčka: Denisa Dubnická Szokolová
Hospodárka: Rita Bajlová

Kultúrna komisia: Alžbeta Kissová, Marek Poročák, Žaneta Cseriová
Stravovacia komisia: Marcela Benczeová, Andrea Makaiová, Karin Kufeljová
Športová komisia: Henrich Stern, Marián Antalík, Kamila Molnárová


Zoznam triednych dôverníkov v školskom roku 2016/2017:

I.A Kufeljová Karin
I.B Dubnická Sokolová Denisa
I.C Poročák Marek
IIA Turczel Peter Ing.
IIB Jacko Ladislav
IIC Stern Henrich
III.A Lahová Nikoleta
III.B Eichler Zuzana
III.C Munka Peter
IV.A Benczeová Marcela
IV.B Gličová Denisa
IV.C Cseriová Žaneta
V.A Molnárová Kamila
V.B Makaiová Andrea
V.C Kissová Alžbeta
VI.A Babinová Klaudia
VI.B Tóth Erich
VI.C Stern Henrich
VII.A Antalík Marián
VII.B Dikáczová Karin, Ing.
VII.C Sztruhárová Mária
VIII.A Braunfeldová Ingrid,   Ing.
VIII.B Pálinkásová Monika
VIII.C Farkašová Andrea
VIII.D Košíková Kristína
IX.A Plháková Janeta, JUDr.
IX.B Bajlová Rita
IX.C Kovácsová Melinda, Mgr.

 

Autor: Milan Lampert | Aktualizované 25. 09. 2016 | Vytlačiť
 

Členovia Rady školy

Školský rok: 2016/2017

Predseda: Mgr. Andrea Plháková
 

Členovia Rady školy:
 
PaedDr. Gabriela Mizereová
RNDr. Erika Garbanová
Silvia Filová
Ing. Ján Dragúň
Ing. Zuzana Mellenová
Ing. Štefan Ozorák
PaedDr. Mária Malperová
Ing. Helena Bohátová
Dušan Legény
Mgr. Štefan Prešinský

Autor: administrátor | Aktualizované 02. 09. 2016 | Vytlačiť
 

Personálne obsadenie

Školský rok 2017/2018


 Vedenie školy:

Mgr. Iveta Rajčániová - riaditeľ školy, štatutár
E-mail: rajcaniova.iveta@gmail.com

Mgr. Róbert Jonáš - zástupca riaditeľa školy, zástupca štatutára
E-mail: jonas.zsbethlena@mail.t-com.sk

Mgr. Irena Horváthová - zást. riad. pre 1.stupeň 
E-mail: 
horvathova.zsbethlena@mail.t-com.sk 



Zodpovedná osoba*
podľa zákona č. 307/2014 Z.z.:

Darina Drugová
E-mail: drugova.zsbethlena@stonline.sk

 

Triedni učitelia:   Predmety:

 Triednictvo:

       
Mgr. Henrieta Takácsová   uč.1.st.   II.A
Mgr. Erika Zemková   uč.1.st.   II.B
Mgr. Jana Siposová, PhD.   uč.1.st.   II.C
Mgr. Štefan Prešinský
  uč.1.st.   III.A
Mgr. Lucia Tóthová   uč.1.st.   III.B
PaedDr. Gabriela Mizereová   uč.1.st.   IlI.C
Mgr. Erika Pagačovičová
  uč.1.st.   IV.A
Mgr. Marta Szabová   uč.1.st.   IV.B
Mgr. Adriána Baloghová   uč.1.st.   IV.C
PaedDr. Mária Šimoníková
  uč.1.st.   I.A
Mgr. Klára Paulíková   uč.1.st.   I.B
Mgr. Natália Šimonová
  uč.1.st.   I.C
Mgr. Andrea Kecskésová
  MAT, GEG
  Vl.A
Mgr. Kamila Tomková   DEJ, ANJ
  Vl.B
PaedDr. Katarína Sedláčková
  SJL, VYV
  Vl.C
Mgr. Roman Kuttner   ANJ   VIl.A
Mgr. Ľuboslava Kajanová   MAT, FYZ   VIl.B
Mgr. Ivana Stanková   BIO, CHE   VIl.C
PaedDr. Beáta Macáková   MAT, INF, THD   VIIl.A
PaedDr. Alžbeta Čarnická   SJL, DEJ   VIIl.B
Mgr. Andrea Plháková   SJL, OBN   VIIl.C
Mgr. Vladimíra Dluhošová   MAT   lX.A
Mgr. Milan Lampert   MAT, INF   lX.B
Mgr. Libor Stejskal   TSV   lX.C
PaedDr. Oľga Kasášová   SJL, OBN   lX.D
PaedDr. Ľudmila Trstenovičová   MAT, BIO   V.C
Mgr. Zuzana Roskóová
  NBU, MAT
  V.B
Mgr. Stanislava Kuttnerová   ANJ, NBV, DEJ
  V.A
     

 

Netriedni učitelia:   Predmety:
   
Mgr. Róbert Jonáš   MAT, CHE
Mgr. Irena Horváthová   uč.1.st.
Mgr. Žaneta Mokrášová
  ANJ
Mgr. Martin Mucha   TSV
PaedDr. Soňa Chudá   GEG, ANJ
PaedDr. Tímea Juhászová   ANJ
Mgr. Zuzana Horňáčeková
  ANJ, TSV
Mgr. Tünde Valachová   HUV, ANJ
RNDr. Erika Garbanová   BIO, GEO
Mgr. Katarína Matunáková
  ANJ
Mgr. Agneša Gardlíková   SJL, NEJ
Anna Alexandra Farkasová   RJ
Mgr. Iveta Rajčániová
  FYZ, THD


Zamestnanci s ďalšími kompetenciami:


Mgr. Andrea Plháková - predsedníčka rady školy
Ildikó Antalíková - vedúca vychovávateľka
Mgr. Katarína Drugová - školský špeciálny pedagóg
Mgr. Marta Andová - sociálny pedagóg
Mgr. Veronika Solnoky Szerencsesová - školský psychológ
Mgr. Andrea Kecskésová - výchovná poradkyňa
Mgr. Zuzana Roskóová - katechétka
Mgr. Klára Paulíková - predsedníčka OZ
Mgr. Ján Guliš - správca počítačovej siete


Na materskej dovolenke:

Mgr. Linda Bodokiová - ANJ, INF




Školský klub detí (ŠKD):

Ildikó Antalíková - vedúca vychovávateľka
Mária Beranová - vychovávateľka
Dagmara Gabinová - vychovávateľka
Mária Obrancová - vychovávateľka
Monika Pokojná - vychovávateľka
Mgr. Marta Andová - vychovávateľka
Tomáš Lőrincz - vychovávateľ


Nepedagogickí zamestnanci:

Darina Drugová* - personalistika a mzdy, zodpovedná osoba podľa zákona č.307/2014Z.z.
E-mail: 
drugova.zsbethlena@stonline.sk 
Mgr. Slávka Hoppanová - tajomníčka, účtovníčka
E-mail: 
zsbethlena@stonline.sk
 
Milan Halász - školník
Michal Benda - údržbár
Andrea Békeská - upratovačka
Anna 
Fabianová - upratovačka
Anna Knihárová
 - upratovačka
Iveta 
Pompošová - upratovačka
Andrea Osúchová - upratovačka


Školská jedáleň:

Silvia Filová - vedúca školskej jedálne
Veronika Matkovičová - hlavná kuchárka
Agnesa 
Matejková - kuchárka
Erika Halásová - pracovníčka v prevádzke

Emma 
Rečková - pracovníčka v prevádzke
Katarína Klobučníková - pracovníčka v prevádzke

 

 

* Zodpovedná osoba v zmysle zákona č. 307/2014 Z. z. o niektorých opatreniach súvisiacich s oznamovaním protispoločenskej činnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Základná škola, G.Bethlena 41, Nové Zámky

podľa ustanovenia § 11 ods. 5 zákona č. 307/2014 Z. z. o niektorých opatreniach súvisiacich s oznamovaním protispoločenskej činnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov

zverejňuje

označenie zodpovednej osoby: Darina Drugová
adresa: G. Bethlena 41, 94001 Nové Zámky
telefón: 035/6913311

spôsoby podávania podnetov:

- ústne, resp. spísanie záznamu
- písomne v uzatvorenej obálke s označením "Podnety - protispoločenská činnosť - Neotvárať!"
- elektronicky, emailom na adresu
drugova.zsbethlena@stonline.sk 

 

Autor: Milan Lampert | Aktualizované 31. 08. 2016 | Vytlačiť
 
| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-57 |

 
Hodiny

1. hod.    08:00 - 08:45
2. hod.    08:55 - 09:40
3. hod.    09:55 - 10:40
4. hod.    11:00 - 11:45
5. hod.    11:55 - 12:40
6. hod.    12:50 - 13:35
7. hod.    14:05 - 14:50
8. hod.    14:55 - 15:40
Kontakty

Adresa:
Gábora Bethlena 41, 940 01 Nové Zámky

Sekretariát:
035/640-7010, 035/691-3311
ks.enilnots@anelhtebsz

Riaditeľka:
035/691-3312
moc.liamg@atevi.avoinacjar

Jedáleň

Zaujíma Vás, čo Vás čaká na obed??
Aktuálny jedálny lístok

Užitočné odkazy

Google
Infovek
Moderná škola
Škola hrou
Krajský školský úrad
Zoznam škôl
Ministerstvo školstva
Ministerstvo dopravy
Mesto Nové Zámky
Školské výpočtové stredisko
Cestovné poriadky
Škola budúcnosti