Ďakujeme z celého srdca za fantastický darček vo forme exkurzie pre žiakov našej Bethlenky ❤️

Autor: Jan Guliš <(at)>, Téma: Aktuality, Vydané dňa: 16. 12. 2018

Dňa 7.decembra 2018 sa 71 žiakov a 7 pedagógovia našej školy zúčastnili veľmi zaujímavej exkurzie do Veľkého Medera. Vybrané boli triedy 6.B a 6.C podľa najlepších študijných výsledkov, trieda 8.A za dlhodobú úspešnú reprezentáciu školy, členovia žiackeho parlamentu a skupina B Show Band. Na úvod sme sa zastavili v Kolárove, kde sme si prezreli európsky unikát – najdlhší drevený most v Európe, ako aj starý vodný mlyn. Ďalšou zastávkou bola prírodná rezervácia Dropie, ktorá je posledným prirodzeným útočiskom najväčších nelietavých vtákov v Európe - dropov veľkých. Následne sa už všetci tešili na konečnú zastávku našej exkurzie – wellness vo Veľkom Mederi, kde sa žiaci mohli dosýta vyšantiť v bazénoch s liečivou termálnou vodou a na vnútorných toboganoch. Všetci odchádzali z exkurzie nesmierne šťastní a spokojní z príjemne stráveného dňa. Na záver by sme sa chceli poďakovať Görföl Vilmosovi,ktorý má na starosti správu wellnessu, primátorovi Veľkého Medera JUDr. Sámuelovi Lojkovičovi, PhDr. Szilvii Czirii Korpášovej, ktorí nám umožnili bezplatný vstup do wellnessu a tým pripravili pre žiakov našej školy nezabudnuteľný zážitok.