Majstrovstvá okresu v stolnom tenise

Autor: Ľudmila Trstenovičová <(at)>, Téma: Výsledky súťaží, Vydané dňa: 03. 02. 2018

18.1.2018 sa v stolnotenisovej hale v Nových Zámkoch uskutočnili školské majstrovstvá novozámockého okresu v stolnom tenise žiakov základných škôl. Ani tento rok nechýbali naši stolní tenisti. Družstvo našich reprezentantov, Adam Gróf /5.C/, Dominik Adamička /5.C/, Viktor Danczi /9.A/, Tomáš Matejčuk /9.D/,sa do finálovej skupiny prebojovalo zo základnej skupiny, kde si naši reprezentanti poradili so športovcami zo ZŠ Nábrežná a ZŠ Hradná.

Vo finále sa stretlo 6 škôl z okresu Nové Zámky. Po vyžrebovaní zápasov si naši chlapci postupne poradili so súpermi zo Štúrova, Bánova, Mužle a Mane. Po troch výhrach sa v rozhodujúcom zápase o prvé miesto stretli naši športovci so súpermi zo ZŠ Devínska. V napínavom finále za stavu 2:2 sa športové šťastie priklonilo na stranu nášho súpera. Víťazom, samozrejme, blahoželáme. Aj napriek tesnej prehre sme veľmi radi, že našim reprezentantom sa vynikajúco darilo a k druhému miestu v rámci novozámockého okresu srdečne blahoželáme. Chlapcom  ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a prajeme ešte veľa úspechov v ďalších športových súťažiach.

Autor článku: Mgr. Andrea Plháková